Нова система розпізнавання облич допомогла піймати злочинця в аеропорту США

28 серпня 2018, 14:00

Технологія розпізнавання облич в аеропорту поблизу Вашингтона допомогла піймати людину, яка намагалася в'їхати в США з підробленими документами.

Під час проходження паспортного контролю рейсу з Франції система виявила порушника, який хотів в'їхати на територію Сполучених Штатів, пише The Verge.

Чоловік представив справжній французький паспорт як свого посвідчення особи. Але система розпізнавання облич припустила, що особа людини не збігається з фотографією в паспорті. Потім офіцери обшукали чоловіка, оскільки він "помітно нервував", і знайшли у взутті його справжнє посвідчення особи громадянина Республіки Конго.

Відео дня

Система була встановлена ​​в середині серпня, так що це був перший випадок, коли штучний інтелект зловив людину, яка незаконно в'їхала в США. В цілому 14 аеропортів використовують технологію розпізнавання обличчя, щоб виявити людей, що прибувають в США з підробними документами.

"Митниця та прикордонна охорона, як і раніше оцінюють, чи зможуть мандрівники в майбутньому використовувати біометричні дані для перевірки своїх посвідчень, замість того, щоб представляти перепустки для посадки і посвідчення особи", - йдеться в заяві правоохоронців.

Зараз системи розпізнавання облич проходять тестування в аеропортах Нью-Йорка і міжнародному аеропорту Вашингтона імені Джона Даллеса. Найближчим часом прикордонна служба США має намір встановити її у всіх аеропортах країни.

Раніше НВ повідомляло, що американський союз громадянських свобод ACLU перевіряв систему розпізнавання облич від Amazon і зіткнувся з не дуже хорошими результатами. Система Rekognition видала 28 помилкових спрацьовувань, порахувавши 28 конгресменів правопорушниками.

Жоден з 535 членів Конгресу не був у списках правопорушників, але система Amazon показала серйозний відсоток помилок. Організація ACLU вже висловила серйозну заклопотаність з приводу використання поліцією цієї системи розпізнавання обличчя.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X