Німецький стартап представив концепт аеротаксі з вертикальним зльотом

11 вересня 2018, 12:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія JETcopter приступила до тестування нової силової установки для аеротаксі вертикального зльоту і посадки.

У проекті аеротаксі JETcopter з вертикальними зльотом і посадкою використовується силова установка з двох відцентрових повітряних турбін, повідомляє сайт Shephard Media.

Відповідно до представленого проекту, аеротаксі стартапу JETcopter оснащено надфюзеляжним корпусом з двома відцентровими турбінами діаметром 2 метри кожна. Вони будуть здатні створювати тягу, що аналогічна тязі 11-метрового класичного несучого гвинта вертольота.

Відео дня

При роботі такої турбіни повітря засмоктується через вхідний отвір паралельно осі обертання ротора, після чого розганяється лопатками і викидається через вихідний отвір перпендикулярно осі обертання. Таким чином, вихідний повітряний потік знаходиться під прямим кутом до вхідного.

JETcopter почне тести на мобільній платформі найближчим часом, щоб виміряти параметри повітряного потоку, такі як швидкість, гучність і звук при різних оборотах, а також перевірити можливості зміни напрямку повітряного потоку.

Нова силова установка з автоматичним регулюванням рівня, замість ручного механічного управління, могла б зробити пілотування літаків вертикального зльоту і посадки простіше в порівнянні з вертольотами.

JETcopter планує побудувати концептуальний прототип свого аеротаксі вертикального зльоту і посадки протягом 24 місяців.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X