Несподіваний альянс. Intel і AMD спільно розроблять новий мобільний процесор

7 листопада 2017, 09:32
Компанії AMD і Intel об'єдналися для створення принципово нових процесорів сімейства Intel Core з графікою AMD Radeon

Відзначається, що це перша з 1980 року угода про партнерство між давніми конкурентами, пише The Verge.

Нові чіпи чіпи увійдуть в серію H, яка призначена для ноутбуків. За рахунок використання в процесорах вельми потужних графічних рішень AMD розробники зможуть відмовитися від застосування в комп'ютерах дискретних відеокарт.

Відео дня

Ноутбуки, створені за допомогою нових чіпів не конкуруватимуть з чіпами Ryzen від AMD, які також призначені для ультратонких ноутбуків і вийдуть в кінці 2017 року. AMD уточнила, що нові чіпи Intel будуть націлені на серйозних геймерів. Проте, товщина ноутбуків з новими процесорами також зменшиться.

Відомо, що в новому процесорі, крім обчислювальних ядер Intel і прискорювача AMD, також буде використовуватися пам'ять HBM2.

На думку журналістів, основною метою такого несподіваного союзу є бажання нав'язати боротьбу компанії Nvidia. Ходять чутки про початок переговорів між компаніями про придбання AMD Radeon Technologies Group.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Intel дебютувала в сфері музичного відео, створивши за допомогою штучного інтелекту спецефекти для кліпу. Програма створила кілька ефектів анімації обличчя.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X