Не встигли. Перший пілотований корабель SpaceX стартує не раніше 2019 року

5 жовтня 2018, 12:13

NASA оголосило, що перший пробний політ капсули SpaceX Dragon для космонавтів відбудеться не раніше ніж у січні 2019 року.

Таке рішення прийнято через графік стиковки Міжнародної космічної станції, повідомляє Space.com.

Компанія і космічне агентство все ще планують підготувати всі системи до запуску в грудні, до дати, яку NASA і SpaceX оголосила раніше. Старт корабля перенесли всього через день після того, як Ханс Кенігсманн, віце-президент SpaceX з питань надійності збірки і польоту, висловив стурбованість у зв'язку з тим, що негаразди з паперами можуть створити проблеми.

Відео дня

"Апаратне забезпечення може бути готове, але нам все одно доведеться робити деякі документи для сертифікації", - заявив Кенігсманн в середу 3 жовтня в виступі на 69-му Міжнародному астронавтичному конгресі в Бремені.

Суперник SpaceX, Boeing, наразі працює над випробувальним польотом в березні 2019 року відповідно до поточного плану.

Кожен з цих двох випробувальних польотів в першому кварталі 2019 року складатиметься з запуску порожньої капсули, яка потім має від'єднатися і повернеться на Землю як доказ того, що системи готові для членів екіпажу.

Згідно з оновленими розкладу космічних польотів, старт корабля SpaceX з екіпажем в даний час запланований на червень 2019 року, а апарату від Boeing - на серпень 2019 року. NASA оголосило членів екіпажу, які будуть перебувати на борту кожного рейсу, 3 серпня цього року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X