Не вгамовуються. У Росії розробили механічних камікадзе

18 лютого 2019, 11:35

Російська компанія Zala Aero, що входить в концерн "Калашников" розробила незвичайний боєприпас-дрон КУБ-БЛА і провела його успішні випробування.

Цей свого роду безпілотник-камікадзе створений для ураження наземних цілей з наведенням по координатам цілей або по відеоканалу, повідомляє N + 1.

При виконанні деяких бойових завдань може знадобитися проведення розвідки і якнайшвидше знищення виявлених цілей противника. Для цих цілей використовуються так звані курсують боєприпаси, більшість з яких виконані у вигляді безпілотників літакового типу з розвідувальними системами і фугасної бойовою частиною.

Відео дня

До переваг таких боєприпасів відносяться не тільки ведення розвідки і поразки виявлених цілей, а й можливість скасування команди на знищення цілі. В цьому випадку апарат перестає летіти до мети, набирає висоту і починає кружляти в повітрі, чекаючи нової команди оператора.

Російський КУБ-БЛА виконаний за схемою "літаюче крило" з штовховим повітряним гвинтом в хвостовій частині. Безпілотник має в довжину 95 сантиметрів і розмах крила 1,2 метра. Запуск апарату проводиться за допомогою катапульти. У польоті безпілотник може розвивати швидкість до 130 кілометрів на годину.

Боєприпас здатний нести корисне навантаження, включаючи бойову частину, масою до 3 кілограмів. Дальність дії КУБ-БЛА не уточнюється; тривалість польоту апарату складає до 30 хвилин.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X