Не лише космос. Ілон Маск запропонував використовувати ракету BFR для перельотів між містами Землі

29 вересня 2017, 09:18
На Міжнародному конгресі з астронавтики в Аделаїді глава SpaceX Ілон Маск повідомив, що в планах його компанії - польоти на ракетах між містами Землі

Наприклад, подорож на ракеті BFR з Нью-Йорка в Шанхай має займати, за розрахунками SpaceX, всього 39 хвилин.

"Якщо ми будуємо цю ракету, щоб відправитися на Місяць і Марс, то чому б не поїхати в інші місця на Землі, а?", - заявив Маск в своєму виступі.

Відео дня

У відеоролику який Маск показав в Аделаїді, розповідалося, що поїздка від Нью-Йорка до Шанхая на ракеті SpaceX повинна зайняти всього 39 хвилин. Швидкість ракети при цьому повинна скласти 27 тисяч кілометрів на годину."Більшість з того, що люди називають міжміськими поїздками триватимуть менше, ніж півгодини", - сказав Маск.

Цікаво, що подорожі на ракеті можуть в перспективі стати конкурентом перспективної мережі надшвидкісних поїздів Hyperloop. Hyperloop - це транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд - герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 500 кілометрів на годину.

Ідея та розробка такого незвичайного поїзда також належить Ілону Маску, хоча зараз їй займаються кілька компаній. Таким чином, Маск, можливо, анонсував конкурента для свого ж проекту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X