Не пускають. Мексиканська влада не дає Ілону Маску вийти на ринок текіли

14 листопада 2018, 11:23

Засновник Tesla Ілон Маск придумав для напою назву Teslaquila, але цей бренд не хочуть реєструвати мексиканські регулятори.

На їхню думку, Теслакіла звучить дуже схоже на "текіла", пояснює Mashable.

Засновник і генеральний директор Tesla оголосив про випуск нового бренду текіли під назвою Teslaquila в жовтні нинішнього року заявивши, що напій з'явиться "скоро". Але все виявилося не так просто: Маск зіткнувся з протидією з боку мексиканських чиновників.

Відео дня

Спробам мільярдера зареєструвати слово "Теслакіла" в Управлінні з патентів і товарним знакам США протидіє Мексиканська регуляторна рада з текіли. На думку чиновників, "ім'я Теслакіла дуже схоже на слово Текіла, а Текіла - захищене слово".

Згідно із заявкою на товарний знак, поданою Tesla, Teslaquila була описана як "дистильований агавовий лікер". Подібні заявки подані в самій Мексиці, а також в Європейському союзі та на Ямайці.

Керована мексиканським урядом, Мексиканська регуляторна рада з текіли підтримує дотримання виробником офіційного мексиканського стандарту для текіли, і це включає в себе неймовірно суворе дотримання правил походження. Для юридичного використання назви "текіла", спирт має бути зроблений в мексиканських штатах Халіско, Гуанахуато, Тамауліпас, Мічоакан або Наяріт.

Більш того, федеральний закон США передбачає, що текіла, що продається в США, але вироблена в Мексиці, має відповідати суворим законам про виробництво текіли в цій країні.

Це не означає, що Маск не буде в підсумку дотримуватися цих вимог. Однак, судячи з усього, проблеми у мільярдера виникли вже на стадії назви.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X