Не працює. Британська система розпізнавання облич показала 92% хибних спрацьовувань

7 травня 2018, 10:24

Тисячі учасників фіналу Ліги чемпіонів 2017 року в Кардіффі, Уельс, були помилково визначені як потенційні злочинці системою розпізнавання облич.

На групі в 170 тисяч осіб, система спрацювала 2470 раз, у 92% спрацьовування було хибним, повідомляє Gizmodo.

Камери ідентифікували 2470 людей як злочинців на матчі між Реалом і Ювентусом. Виявилося, що камери були налаштовані дуже агресивно. З виявлених потенційних злочинців 2 297 помилково були помічені програмним забезпеченням розпізнавання облич - так звані хибнопозитивні спрацьовування.

Відео дня

Також зазначається, що на боксерському поєдинку минулого року камери здійснили 90% хибнопозитивних спрацьовувань. На матчі з регбі 87% ймовірних злочинців, яких помітила система, були помилково ідентифіковані.

Відділ поліції Південного Уельсу, зі свого боку, захистив технологію і опублікував заяву щодо використання засобів розпізнавання осіб.

"Звісно, ніяка система розпізнавання обличчя не є 100% точною при будь-яких умовах. Технічні проблеми є нормальними для всіх систем розпізнавання облич, що означає, що хибні спрацьовування залишатимуться спільною проблемою в доступному для огляду майбутньому. Однак відтоді, як ми впровадили технологію розпізнавання облич, ніхто не був заарештований, коли помилкове позитивне спрацьовування призвело до втручання, і ніхто не поскаржився", - зазначили в поліції.

За даними відомства, в цілому позитивні перевірки призвели до понад 450 арештів. Поліція також наполягає на тому, що камери допомагають полегшити процес ідентифікації та заощадити час.

"Нам потрібно використовувати технології, коли у нас є десятки тисяч людей в цих натовпах, щоб захистити всіх, і ми отримуємо чудові результати", - сказав Метт Юкес, головний констебль в Південному Уельсі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X