«Не купуй російське!» РНБО розповіла, як відрізнити російські товари за допомогою штрих-коду та спеціального додатка

15 березня, 14:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
«Не купуй російське!» — всеукраїнська громадянська кампанія бойкоту російських товарів та продукції з 2014 року (Фото:РНБО)

«Не купуй російське!» — всеукраїнська громадянська кампанія бойкоту російських товарів та продукції з 2014 року (Фото:РНБО)

Центр протидії дезінформації при РНБО України закликає українців бойкотувати товари, виготовлені на території країни-агресора.

Один із ефективних важелів впливу на Росію — економічний. І поки Захід і США завдають потужних ударів по ключових галузях російської економіки, а також по гаманцю олігархів, кожен українець може зробити свій посильний внесок у справу збіднення ворога.

Відео дня

"Не купуй російське!" - Всеукраїнська громадянська кампанія бойкоту російських товарів та продукції з 2014 року. Вона є продовженням реакції українців на війну Росії проти України.

Йдеться про відмову від придбання російських товарів. Незважаючи на те, що багато компаній родом з Підмосков'я або, скажімо, Саратова, люблять використовувати англійські, італійські та французькі назви, упізнати їхню продукцію досить легко.

Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадує: перші дві цифри на штрих-коді російських товарів — 4 та 6, третьою може бути будь-яка цифра в діапазоні від 0 до 9.

На допомогу споживачам було розроблено спеціальний додаток, що дозволяє сканувати та розпізнавати товари на предмет їх походження не лише за штрих-кодом, а й за QR-кодом.

Потрібно просто запустити програму, навести камеру смартфона на штрих-код або QR-код та отримати повну інформацію про походження товару.

Завантажити додаток за посиланням:

Android
iOS

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X