Наздогнати Vivo. Xiaomi показала сканер відбитку пальців майже на весь екран

18 січня 2019, 12:15

Компанія Xiaomi розробила підекранний дактилоскопічний сканер, який працює на великій площі дисплея смартфона.

Вперше подібну технологію продемонструвала в своїх гаджетах китайська компанія Vivo, пише The Verge .

Але, згідно з повідомленням співзасновника Xiaomi Лінь Біна, компанія працює над просунутим впровадженням цієї технології. Пост Лінь Біна включає в себе відео, яке демонструє прототип телефону з новим датчиком відбитків пальців, який має активну область 25 x 50 мм, що означає, що користувачі можуть розблокувати його, торкнувшись в будь-якому місці набагато більшої області, ніж сканери розміром з відбиток пальця, які встановлені в декількох телефонах, випущених в минулому році.

Відео дня

На відео технологію тестують на базі Xiaomi Mi 8, але Лінь Бін каже, що якщо нововведення отримає позитивний відгук серед шанувальників, то компанія розгляне можливість розміщення сканера в інших пристроях.

Xiaomi - не єдина компанія, що працює над великими датчиками відбитків пальців. На початку минулого року Vivo продемонструвала концептуальний телефон під назвою Apex, в якому використовувався "напівекранний" сенсор. Однак в реальності виявилося, що він займає третину екрану.

На цьому тижні OPPO оголосила, що випустить телефони з датчиком відбитка пальця, який в 15 разів більше, ніж в попередніх реалізаціях, хоча і не назвала конкретних розмірів.

У минулому році китайські компанії, зокрема Vivo, впровадили датчики відбитків пальців на дисплеї, і тільки в 2019 році міжнародні конкуренти, такі як Samsung, напевно наздоженуть їх. Питання тепер в тому, хто буде першим, хто може впровадити технологію наступного покоління, і чи буде вона працювати досить добре.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X