NASA готується створити блокчейн-сервіс для космічних розрахунків

22 січня 2018, 15:05

NASA виділило розробникам грант на $330 мільйонів на розробку блокчейн-сервісу для космосу.

Очікується, що сервіс буде прораховувати траєкторії супутників, дозволяючи їм уникати зіткнення з космічним сміттям, пише ETHNews.

Фахівці з американського Університету Акрона, які отримали грант, збираються побудувати власний дата-центр, який частково заснований на blockchain криптовалюти Ефіріума. Також пропонована система буде спиратися на схеми штучного інтелекту за участю "глибоких методів навчання і методів нечіткої логіки", зазначають розробники.

Відео дня

За словами керівника команди, доцента Джин Вей, вони збираються створити технологію, яка дозволить супутникам уникати небезпек, що зустрічаються на їх траєкторії, а також забезпечити автоматизоване виконання певних завдань.

Додамо, що зараз супутники працюють із Землею на основі бездротового зв'язку, але в міру того, як вони віддаляються від нашої планети, процес передачі необхідної інформації триває набагато довше, ніж потрібно.

Раніше НВ повідомляло, що американський виробник фотообладнання Kodak оголосив про партнерство з британською компанією WENN Digital для розробки власної криптовалюти KODAKCoin. Kodak організовує цифрову зашифровану базу даних, де фотографіям буде присвоєно ідентифікатор, що пов'язує їх з конкретним автором. Система буде працювати на основі blockchain.

Показати ще новини
Радіо НВ
X