Можу копати. Компанії Ілона Маска дозволили пробурити другий тунель

23 жовтня 2017, 11:27
Чиновники штату Меріленд дали компанії Ілона Маска The Boring Company дозвіл на прокладку тунелю по території штату

Тунель повинен пройти під частиною бульвару Baltimore-Washington Parkway в районі міста Балтімор. Його довжина складе більше 10 миль, пише TechCrunch.

Це буде другий тунель компанії, який планується використовувати для транспортної системи Hyperloop.В кінцевому підсумку, цей тунель може стати частиною мережі, яка буде з'єднувати Вашингтон і Нью-Йорк з зупинками в Балтіморі і Філадельфії.

Відео дня

Міністр транспорту штату Меріленд Піт Ран сказав, що отримання дозволу на будівництво тунелю було не дуже складним з бюрократичної точки зору. Проте, довелося подолати багато паперової тяганини, оскільки частина маршруту належить Національній службі парків, яка відразу не відповіла на запит.

У 2016 році Ілон Маск заявив про намір зайнятися прокладкою тунелів і анонсував створення The Boring Company. У лютому 2017 року компанія почала копати тестову яму розмірами 15 × 9 × 4,6 метрів на території SpaceX в Хоторні.

Нагадаємо, в травні 2017 року Ілон Маск показав, як працює його машина з прокладання тунелів. Співробітники Boring Company встановили камеру прямо на платформі, яка розганяється при русі по тунелю.

Показати ще новини
Радіо НВ
X