Можна не прибирати. Skype навчився розмивати фон на відео

8 лютого 2019, 11:06

Компанія Microsoft додала в месенджер Skype функцію розмиття фону під час відеодзвінків.

Нова функція нагадує портретний режим в смартфонах, пише Gizmodo.

У Skype зазначають, що використовує штучний інтелект для виявлення волосся, обличчя та кистей, щоб ідентифікувати вас і розмити все інше. Раніше подібне було доступно в іншому продукті від Microsoft, корпоративній платформі Teams. Це нагадує функції портретного режиму, яку можна знайти в більшості сучасних смартфонів.

Відео дня

Щоб активувати цю функцію, необхідно навести курсор миші на кнопку відео Skype і вибрати "розмити мій фон". Вона повинна непомітно приховувати ваше оточення, залишаючи вас в фокусі.

Але не поспішайте перед дзвінком влаштовувати безлад на задньому тлі. Розмиття фону є на настільних комп'ютерах і ноутбуках з останньою версією Skype, але ця функція все ще експериментальна. У самому низу оголошення Skype є дрібний шрифт: "Ми робимо все можливе, щоб ваш фон завжди був розмитим, але ми не можемо гарантувати, що ваш фон завжди буде розмитим".

Нагадаємо, що у вересні компанія Microsoft представила оновлений дизайн Skype. У цій версії оформлення розробники прибрали функцію Highlights, що нагадує Snapchat Stories, і спростили інтерфейс месенджера.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X