Microsoft хоче використовувати штучний інтелект, щоб знайти ліки від раку

13 листопада 2017, 18:13
Компанія Microsoft планує поліпшити медичне обслуговування за допомогою машинного навчання і штучного інтелекту

Для цього Microsoft розширює дослідження ракових клітин і планує застосувати до злоякісних клітин той же метод боротьби, що і до комп'ютерних збоїв, пише Futurism.

"Стан охорони здоров'я - це велика проблема. Але ми вважаємо, що технології - зокрема хмари, штучний інтелект і бізнес-інструменти оптимізації - матимуть ключове значення для трансформації системи охорони здоров'я", - сказав Пітер Лі, корпоративний віце-президент Microsoft Research NExT.

Відео дня

Онкологічні дослідження Microsoft проводяться в одній з біологічних лабораторій британського Кембриджа. У минулому році команда вчених розповіла про розробку комп'ютерної системи, яка буде існувати всередині людських клітин і перезапускати при виявленні ракових клітин, що дозволить знищувати їх. Інші проекти включають використання машинного навчання для підвищення ефективності пошуку пухлин.

"Якщо ви подивитеся на комбінації тих речей, які Microsoft робить дуже добре, то побачите, що Microsoft має сенс залишитися в цій галузі. Ми можемо використовувати методи, які ми розробили для програмування комп'ютерів, а потім розробити кращі методи лікування", - сказав Ендрю Філліпс, керівник дослідницької групи біологічних обчислень в Кембриджській лабораторії Microsoft.

Вчені розглядають живі клітини в ролі комп'ютерів, а захворювання, такі як рак, вважають збоєм програми. Таким чином, на їхню думку, ракові клітини можна не вбивати, а перепрограмувати.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X