Компанія Moleskine представила блокнот, який переводить малюнки в векторну графіку

21 березня 2019, 21:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Adobe і Moleskine об'єдналися, щоб випустити Creative Cloud Connected Moleskine Paper Tablet, який перетворює намальовані від руки ескізи на вектори в Illustrator.

Цей гаджет являє собою гібрид записної книжки і графічного планшета, пише The Verge.

Нотатки Creative Cloud - це останнє доповнення до інтелектуальної системи письма від Moleskine, яка працює з автономної ручкою Pen + Ellipse для відстеження того, що малюється на сторінках. Ідея полягає в тому, що це усуне додаткові кроки, які художники повинні зробити між начерком своїх ідей на папері і отриманням готового цифрового продукту.

Відео дня

Для роботи необхідно завантажити розширення Moleskine + для Adobe, яке додає потрібну опцію для підключення розумного пера. Відкривати Illustrator під час роботи необов'язково: за допомогою Pen + Ellipse, підключеної до відповідного додатку Moleskine Notes на iOS або Android, ви можете робити начерки поза робочим столом і зберігати скетчі у вигляді зображення, PDF, тексту або файлу SVG, який можна відкрити в Illustrator або Photoshop пізніше.

Проте, важко сказати, чи знайде блокнот свою нішу. Художникам неважко сфотографувати або відсканувати свої намальовані від руки ескізи, перш ніж працювати з ним в цифровому вигляді. В Illustrator навіть є функція Image Trace, яка дозволяє художникам перетворювати зображення на вектори, що набагато дешевше, ніж комбінована ручка і новий блокнот.

"Однією з моїх проблем з лінійкою розумних блокнотів Moleskine, крім ціни, завжди була кулькова ручка. Pen + Ellipse, звичайно, не мій вибір інструменту для малювання, і я б хотів, щоб у Moleskine були і інші варіанти, такі як розумні олівці або маркери", - зізнається журналіст The Verge Дами Лі.

"Не дивлячись на всю критику, дивитися за тим, як малюнки пером на папері відображаються в реальному програмному забезпеченні Adobe - це справжнє диво. Це працює досить добре, і лінії копіюються миттєво і точно", - додає Дами Лі.

Паперовий планшет Moleskine з підключенням до Creative Cloud доступний в американських магазинах і на сайті Moleskine.com за $ 34,95, для роботи потрібен окремий Pen + Ellipse за $ 179.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X