Майже готовий. У Франції закінчують будівництво тестового треку Hyperloop

27 лютого 2019, 13:07

Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) закінчує будівництво в Тулузі тестової ділянки для надшвидкісного потягу.

Компанія заявила, що почне випробування на трасі в Тулузі в квітні нинішнього року, пише CNBC .

HTT - одна з небагатьох фірм, що працюють над створенням транспорту Hyperloop, який буде використовувати магніти для левітації і переміщення контейнерів через великі труби під тиском зі швидкістю понад 1000 км / год. На відміну від конкурента Virgin Hyperloop One, HTT ще не вдалося успішно провести тестовий запуск.

Відео дня

"У Тулузі ми знайшли час, щоб спроектувати і побудувати дійсно комерційно життєздатну систему. Коли ми підготуємося до випробувань, ми з гордістю розповімо про наші останні досягнення в нашому центрі досліджень і розробок в європейській аерокосмічній долині" - заявив генеральний директор HTT Дірк Альборн.

HTT повідомляє, що Тулуза є полігоном для запланованих комерційних майданчиків в Абу-Дабі і Китаї. Поки HTT провела тільки так звані "техніко-економічні обґрунтування", метою яких є з'ясувати, чи є система економічно життєздатною в деяких країнах.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) представила свою першу повномасштабну пасажирську капсулу 2 жовтня в іспанському Кадісі . Капсула зроблена в натуральну величину і вже здатна перевозити пасажирів. Генеральний директор HTT Дірк Альборн сказав, що сподівається, що протягом трьох років буде запущена повна система Hyperloop.

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках Ілона Маском. Передбачається, що потяги будуть пересуватися в герметичній трубі, з якої відкачано майже все повітря, зі швидкістю до 1220 км / год. Зараз проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X