Майбутнє тут. Цукерберг продавши Акції Facebook заради создания гаджета для читання думок

4 січня 2019, 09:07

Група дослідніків, яка фінансується Марком Цукербергом, тестує імплантуються мозкові пристрою в рамках кампании з викорінення хвороб.

Щоб профінансуваті дослідження, Цукерберг з дружиною продали Акції Facebook, сообщает Business Insider .

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг и его дружина педіатр Прісцілла Чан продали 29 миллионов акцій Facebook, щоб зібраті $ 5 мільярдів для амбітної програми біомедічніх ДОСЛІДЖЕНЬ під назв Ініціатива Чан-Цукерберга (CZI).

Відео дня

Один з аспектів роботи CZI Включає в себе розробка інтерфейсу типу "мозок-машина", тобто пристрою, Який переводити думки у командіровку. Це бездротової імплантат головного мозком, Який может запісуваті, стімулюваті и Керувати рухом в режімі реального часу.

Як сообщает редакція журналу Nature, команді вчених, что Працюють в Цій Програмі, удалось создать подібний Пристрій и імплантуваті его в мозок примата. Самі Вчені назівають таке втручання терапією, тому что воно призначення для лікування таких захворювань, як епілепсія або хвороба Паркінсона, Шляхом припиненням нападу або Іншого руйнівного руху, коли воно почінається.

"Наше Пристрій здатно контролюваті мозок примата во время проведения терапії, тому ви точно добре там, де, что відбувається" - заявила співавтор роботи, професор інформатики та інженерії в Каліфорнійському Університеті Ріккі Мюллер.

"Застосування інтерфейсів мозок-машина має далекосяжні Наслідки: в тій годину як деякі досліднікі зосереджені на їх вікорістанні, щоб помочь людям з травмами спинного мозком або других захворювань, Які вплівають на рух, ми Хочемо, щоб ця Взаємодія нагадувало роботу з ноутбуками и смартфонами" , - додала вона.

Як Підрозділ в Facebook, Пожалуйста Ранее називається Building 8, так і компанія, засновано Ілона Маском, Neuralink, такоже заявили, что Працюють над подібним рішенням. Мюллер сказала, что ее нінішні дослідження відокремлені від Іншої роботи над інтерфейсамі мозок-комп'ютер, что проводитися в Facebook.

Сам Пристрій получил Назву Cortera. Во время досліду тваріні нужно Було перемістіті курсор до мети на екрані с помощью джойстика и утрімуваті его там течение Певного ПЕРІОДУ годині. На маківці голови мавпи в цею годину знаходится бездротовій Пристрій розміром з долонь, підключеній безпосередно до ее мозком. Гаджет МІГ запісуваті, стімулюваті и змінюваті поведение мавпи в режімі реального часу.

За словами Мюллер, Cortera може "відчуті", коли примат собирается зрушіті джойстик и Зупинити цею рух цільовім електрична сигналом, послання в праву часть его мозком. А оскількі машина булу бездротової, Мавп НЕ нужно Було фізично обмежуваті.

"Я вважаю, що цею Пристрій відкріває возможности для Нових відів лікування", - сказала Мюллер.

Показати ще новини
Радіо NV
X