Майже Скайнет. На фабриці в Китаї роботи будуть будувати роботів

29 жовтня 2018, 11:45

Швейцарська фірма ABB планує побудувати в Шанхаї "найбільш передову фабрику роботів в світі" і вкладе в неї $150 млн.

Ця фабрика буде використовувати роботів для створення роботів, пише Engadget.

ABB заявляє, що її метою є створення в Шанхаї найсучаснішою в світі роботизованої фабрики. У ній навіть буде створено Центр досліджень і розробок для прискорення роботи фірми в області штучного інтелекту. Крім того, новий завод розширить типи і варіанти роботів, які компанія може побудувати для китайських компаній, включаючи автовиробників і виробників електроніки.

Відео дня

Компанія буде спиратися на своїх роботів для збірки дрібних деталей. Предствітелі фірми також планують широко використовувати "своє програмне забезпечення SafeMove 2 на об'єкті, який дозволить автоматичним машинам безпечно працювати в безпосередньому контакті зі співробітниками".

Китай є другим за величиною ринком для ABB після Сполучених Штатів, і новий завод може значно розширити її присутність на ринку. До кінця 2020 року компанія вже планує відкрити новий об'єкт.

Раніше НВ повідомляло, що керівництво фабрики в місті Дунгуань замінило 90% своїх співробітників на роботів і автоматизовані системи. Після цього рішення виробництво на фабриці зросло на 250%.

Китайська Changying Precision Technology Company спеціалізується на виробництві мобільних телефонів і використовує автоматизовані виробничі лінії. Завод проектувався для зайнятості 650 співробітників, але в даний час лише 60 осіб отримують всю роботу, в той час як роботи роблять все інше.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X