Майже Меладзе. Штучний інтелект від Intel допоміг створити кліп для китайської співачки

30 жовтня 2017, 18:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компанія Intel дебютувала в сфері музичного відео, створивши за допомогою штучного інтелекту спецефекти для кліпу

Програма створила кілька ефектів анімації особи, пише Mashable.

Для кліпу на пісню "Дощовий день, але ми разом" фахівці з графіки навчили нейромережу розпізнавати обличчя співачки Chris Lee, стежити за її мімікою. Вся комп'ютерна графіка на відео зроблена тільки штучним інтелектом. Співачці при цьому навіть не знадобилося одягати спеціальний костюм і чіпляти на тіло і обличчя численні датчики.

Відео дня

Замість цього штучний інтелект Intel вивчив її вирази обличчя з нерухомих фотографій, створив тривимірну маску обличчя і наклав на неї ефекти в реальному часі. Це схоже на те, що робить Snapchat зі своїми фільтрами для обличчя.

Система Snapchat навчається завдяки аналізу тисяч фотографій, щоб дізнатися, де знаходиться межа обличчя, включаючи очі, ніс і рот. Вона швидко створює 3D-маску і розтягує анімацію по масці.

Анімації в відео не носять новаторський характер, але важливо те, що така компанія, як Intel, може допомогти знизити собівартість і час, пов'язані зі створенням подібного відео.Раніше НВ повідомляло, що в США створили програму штучного інтелекту, яка здатна обходити капчу - популярний автоматизований тест для розрізнення комп'ютерів і людей. Нова техніка дозволяє розпізнавати букви і цифри навіть тоді, коли вони розташовані дуже близько і перекривають частини один одного. Зокрема, програмою вдалося пройти тест сервісу reCAPTCHA в 66,6% випадків, а тест від PayPal в 57,1%.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X