Люди не справляються. Amazon анонсувала, що на найближчих розпродажах роботи будуть допомагати персоналу

5 листопада 2018, 15:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У період розпродажів компанія Amazon наймає додаткових співробітників, але в 2018 році таких співробітників буде менше, ніж в минулому.

Це пов'язано з тим, що Amazon починає покладатися на автоматизацію, пише alphr.com.

Зазвичай, Amazon наймає додаткових співробітників в кінці року, щоб впоратися з підвищеним попитом під час Чорної п'ятниці і різдвяних розпродажів. Ці робочі місця в основному розташовані на складах компанії. Однак, незважаючи на те, що Amazon наймає 100 000 тимчасових працівників, це менше, ніж 120 000 робочих, найнятих на період розпродажів 2017 і 2016 років.

Відео дня

Таке скорочення відбулося вперше в історії Amazon. Журналісти називають зростаючу залежність компанії від автоматизованих працівників в якості основної причини такого рішення.

У 2012 році Amazon купила Kiva Systems, американського виробника робототехніки. Роботи Kiva Systems здійснюють сортування, упаковку і доставку пакетів Amazon, принаймні, в чотири рази швидше, ніж люди. Аналітики прогнозують, що роботи Kiva Systems економлять Amazon близько $2,5 млрд.

При цьому Amazon заперечує можливість звільнень людей і заміну їх роботами. Крім того, компанія запевняє, що постійно створює робочі місця. Минулого місяця Amazon повідомила, що вона створить 1000 нових робочих місць в різних містах Британії, включаючи Кембридж.

Раніше НВ повідомляло, що чистий прибуток компанії Amazon склав всього $2,8 млрд, але і це в 10 разів більше ніж у минулому році. Головним прибутковим ринком для Amazon, очевидно, залишається Північна Америка, де продажі збільшилися на 35% і принесли $34,3 млрд.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X