Літаючий кулемет. У Сінгапурі розробляють бойовий безпілотник нового типу

15 березня 2018, 12:59

Компанія ST Kinetics представила концептуальну модель безпілотного літального апарату з декількома роторами Stinger, озброєна легким кулеметом Ultimax 100 Mk8.

Перші безпілотники з кулеметом на борту сінгапурські інженери обіцяють показати до кінця наступного року, повідомляє Jane's Airport 360.

Цей апарат буде оснащено тепловізором, відеокамерою високої чіткості і кулеметом Ultimax 100 Mk.8 калібру 5,56 міліметра з магазином на сто патронів. Час польоту дрона в повному бойовому оснащенні складе близько 30 хвилин.

Відео дня

Кулемет Ultimax 100 Mk8 важить близько п'яти кілограмів. Ця зброя з ефективним діапазоном стрільби 460 м і 800 м при використанні боєприпасів M193 і NATO SS109 відповідно. Ключовою особливістю зброї є можливість компенсувати віддачу. Згідно ST Kinetics, характеристики низької віддачі Ultimax 100 Mk8 в поєднанні зі стабілізованою кріпленням Stinger дозволяють пристрою з високою точністю вести прицільний вогонь.

"Ми провели низку випробувань, які включали рухи в режимі реального часу, які підтвердили здійсненність концепції в 2017 році і тепер переходять в повномасштабний розвиток", - сказав виданню Jane's Airport 360 представник компанії.

Маса нового октокоптера становитиме близько 60 кг. Він буде розроблений для зручності транспортування і збірки військовими. Передбачається, що такі дрони також зможуть забезпечити ударну підтримку поліцейських підрозділів.

Зазначимо, зараз військові вважають за краще безпілотники більшого розміру і ставлять на них в основному ракетно-бомбове озброєння.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X