Космічний корабель NASA, який вирушить на Сонце, отримав новий теплозахисний екран

10 липня 2018, 08:05

У серпні NASA запустить новий міжпланетний космічний корабель до Сонця, який вже отримав свій надміцний теплозахисний екран.

Захисний щит на Parker Solar Probe встановлювали у Флориді, де він зараз готується до запуску, пише The Verge.

Сонячний зонд Parker підлетить до нашої зірки ближче, ніж будь-який інший апарат раніше. Зонд буде всього за 6,2 мільйонів кілометрів до поверхні Сонця, де буде взаємодіяти з сонячною короною або зовнішньою атмосферою.

Відео дня

Parker допоможе вченим дізнатися про походження і еволюцію сонячного вітру, а також надасть інформацію, яка допоможе експертам прогнозувати зміни в космічному оточенні Землі.

Теплозахисний екран на Parker Solar Probe складається з двох шарів вуглецевого композиту, який оточує товсту серцевину з піни. Маса такої конструкції становить близько 72,5 кг.

Щит призначено для захисту всього, що потрапляє в його тінь, яка має охоплювати космічний корабель і його інструменти. Щит також має спеціальне біле покриття, що відбиває тепло Сонця. Якщо він правильно виконає свою роботу, екран досягне температури понад 2500 градусів за Фаренгейтом (1370 градусів Цельсія), тоді як сонячний зонд Parker збереже температуру в 30 градусів Цельсія.

Після установки щита Parker Solar Probe майже готовий до запуску. Космічний корабель планується запустити на борту ракети Delta IV Heavy з мису Канаверал, штат Флорида, вже 4 серпня.

Агентство NASA запросило представників ЗМІ на презентацію вже зібраного апарата, яка відбудеться 13 липня на території Astrotech Space Operations в Тітусвілл, штат Флорида.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X