Корпорація всього. Amazon запустить більше 3 тис. супутників на орбіту для майбутньої інтернет-мережі

6 квітня 2019, 17:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найбільший інтернет-магазин Amazon планує створити власну мережу супутникового інтернету. Для цього компанія збирається запустити на низьку навколоземну орбіту понад 3 тис. супутників.

Amazon планує встановити сузір'я з 3236 супутників на низькій навколоземній орбіті, щоб надати доступ до інтернету для регіонів зі слабким з'єднанням, передає ZDNet.

Нова космічна ініціатива називається Project Kuiper, яку Amazon описав в документах, затверджених Міжнародним телекомунікаційним союзом.

Відео дня

Повідомляється, що Amazon планує запустити 784 супутника на орбіту, висотою в 590 км, 1296 супутників на висоту в 610 км, і 391 супутник на висоту в 630 км. Компанія називає Project Kuiper "довгостроковим проектом з обслуговування десятків мільйонів людей без базового доступу до широкосмугового інтернету".

Нагадаємо, ракетобудівна компанія SpaceX планує запустити майже 12 тис. супутників для проекту глобального інтернету Starlink. Спершу засновник компанії Ілон Маск планував вивести на низьку навколоземну орбіту 4425 інтернет-супутників, але пізніше проект розширили ще на 7 тис. супутників.

Пару місяців тому канадська телекомунікаційна компанія Telesat домовилася про відправку супутників для супутникового інтернету з компанією Blue Origin, яка також належить засновнику Amazon Джеффу Безосу.

"Це партнерство, поряд з угодою Blue Origin про співпрацю з ВВС США, дає ракеті New Glenn можливість продемонструвати свої переваги в запуску важкого і об'ємного вантажу для комерційних і державних замовників", - говорив генеральний директор Telesat Боб Сміт.

Очікується, що запуски супутників Telesat почнуться в 2021-му, коли, власне, і повинна бути готова ракета Blue Origin New Glenn. У канадській телеком-компанії впевнені, що здатність ракети Blue Origin виводити десятки тонн корисного вантажу на низьку навколоземну орбіту допоможе їм значно знизити вартість запуску супутників в космос.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X