Замість мазків. Нідерландець винайшов «кабінку крику» 😱😱😱 для тестування на коронавірус — відео

9 березня 2021, 13:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нідерландець Пітер ван Віс винайшов «кабінку крику» — новий метод тестування на COVID-19. Він сподівається, що його винахід зможе стати потенційно більш швидким і простим методом виявлення коронавірусних інфекцій.

Чоловік вирішив створити свою альтернативу неприємним мазкам з носа. Він пропонує всім охочим зайти в кабінку щоб у ній заспівати або просто покричати. Очисник повітря в цей час вловлює частинки, які виділяються, і перевіряє, чи є в них COVID-19. Весь процес займає близько трьох хвилин.

Відео дня

«Якщо у вас коронавірус, і ви заразні, то крик поширює десятки тисяч частинок, що містять віруси", — пояснює свій винахід ван Віс в коментарях для Reuters.

Він встановив свою кабінку поруч центром тестування на околиці Амстердама, щоб випробувати свій метод на людях, які тільки здали мазки — так можна буде порівняти результати.

Винахідник упевнений, що його кабінка була б відмінним інструментом для перевірки на концертах, в аеропортах, школах або в офісах. Ті, хто вже сходив в кабінку для тестування, відзначають, що це відмінний спосіб не тільки дізнатися про хворобу (якщо її успішність буде доведена), але і щоб виплеснути емоції та навіть "помедитувати".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X