Конкурент Netflix. Сервіс IMDB запускає можливість безкоштовного перегляду фільмів

11 січня 2019, 16:00

Популярний сайт IMDB запускає безкоштовний потоковий сервіс під назвою Freedive, в якому представлені десятки фільмів і телепередач.

Поки сервіс буде пропонувати тільки старі фільми і телешоу, повідомляє Gizmodo .

Проте, вибір не такий уже й поганий. Глядачам будуть доступні такі фільми, як Драйв, Адаптація, Гаттака, Останній кіногерой, Легенди осені і Кімната паніки, а також телешоу, такі як Fringe, Квантовий стрибок, Острів Гіллігана, Герої і Холостяк.

Відео дня

Глядачі можуть дивитися фільми і телепередачі на робочому столі свого комп'ютера або через пристрої Amazon, такі як Fire TV, хоча весь контент підтримується рекламою. IMDB, який починався як фан-сайт, але з 1998 року належить Amazon, каже, що скоро буде запущено мобільний додаток.

"Клієнти вже покладаються на IMDb, щоб виявити фільми і телевізійні шоу та вирішити, що дивитися. З запуском IMDb Freedive тепер вони також можуть безкоштовно дивитися повнометражні фільми і телепередачі на IMDb і на всіх пристроях Amazon Fire TV. Ми продовжимо покращувати IMDb Freedive, грунтуючись на відгуках клієнтів, і незабаром зробимо його більш доступним", - сказав Кол Нідхем, засновник і генеральний директор IMDB.

Відмінною особливістю сервісу є те, що в кожній категорії спочатку показуються фільми з найвищим рейтингом. Як зазначає IMDB, багато людей використовують рейтинги IMDB, щоб визначити, хороший фільм чи ні, і це відмінний спосіб прокрутки фільмів, щоб подивитися, що вам може сподобатися.

На даний момент Freedive доступний тільки в США, і неясно, чи є які-небудь плани по запуску на міжнародному рівні.

"Якщо ви давно не бачили "Останній кіногерой", то тепер у вас є шанс. Без жартів. Це відмінний фільм. І якщо ви думаєте, що я жартую, подивіться це знову. Я гарантую, що він краще, ніж ви пам'ятаєте" , - зазначає в статті про новий сервіс оглядач Gizmodo Метт Новак.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X