Китайські інженери навчили штучний інтелект шукати контрабанду

26 квітня 2018, 16:15

У Китаї розробили обладнання для контролю безпеки на базі штучного інтелекту, яке допоможе прискорити огляд і зменшити черги на контроль безпеки.

Нове обладнання може з точністю понад 95% розпізнати 89 видів контрабандних предметів за 0,7 секунди, повідомляє агентство Сіньхуа.

Більшість видів огляду в Китаї здійснюється за допомогою портативних металошукачів, що представляє собою трудомісткий і тривалий процес. У деяких місцях, де встановлені рентгенівські сканери, занепокоєність викликає випромінювання.

Відео дня

При роботі з новим обладнанням людина піднімає руки і проходить крізь пристрій, який ідентифікує металеві і неметалеві предмети і може виявити небезпечні та контрабандні предмети під одягом людини.

За словами головного конструктора Ху Ліня, електромагнітне випромінювання нового обладнання становить лише одну тисячну частку випромінювання сигналу мобільного телефону. У ньому застосовується "інтелектуальна технологія захисту конфіденційності", яка пікселізуює обличчя і інтимні частини тіла людини на зображенні.

За словами співробітника CASIC Сунь Хао, тестове застосування даного обладнання здійснюється в пекінському міжнародному аеропорту Шоуду.

Раніше НВ повідомляло, що китайські інженери пропонують використовувати систему розпізнавання обличчя для автоматичної реєстрації в аеропорту. Перед впровадженням по всій країні, в травні оновлена ​​система почне використовуватися в аеропорту в місті Чанша, а в червні - в аеропорту Юйлінь в провінції Шеньсі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X