Китайська ZTE оголосила про успішний дзвінок з використанням технології 5G

5 квітня 2018, 09:05

Китайський виробник телекомунікаційного устаткування ZTE Group оголосив про свій успіх в здійсненні першого в країні телефонного дзвінка з використанням технології 5G.

Цей телефонний дзвінок став одним з перших випадків застосування технології 5G в світі, повідомляє агентство Сіньхуа.

"Даний успіх дозволив Китаю зробити крок вперед у розвитку технології 5G і допоможе прискорити процес комерціалізації цієї технології", - заявив Сян Ліган, експерт в області телекомунікацій, виконавчий директор присвяченого телекомунікаціям сайту Cctime.

Відео дня

Цей телефонний дзвінок, здійснений компанією ZTE за сприяння компанії China Mobile Communications Corp, був заснований на системі end-to-end 5G, яка буде запущена в комерційне використання. Очікується, що Китай здійснить комерціалізацію технології 5G до 2020 року і стане найбільшим в світі ринком по використанню 5G до 2025 року.

Раніше НВ повідомляло, що компанії Vodafone і Huawei оголосили про "перший в світі дзвінок" через мережу, побудовану згідно недавно схваленої специфікації Non-Standalone (NSA) 5G New Radio. Під час демонстрації передача даних досягла швидкості вище 2 гігабіт на секунду і здійснювалася в діапазоні 3,7 ГГц.

Цікаво, що після тестування офіційні особи Vodafone заявили, що нещодавні випробування конкуруючих телекомунікаційних компаній не відповідають останнім стандартам 5G, тому саме їх дзвінок повинен вважатися першим. Зокрема, американські AT & T і Verizon також заявляли, що завершили виклик з використанням системи 5G.

Показати ще новини
Радіо NV
X