Кіберсуспільство 2022. Ким ви зможете працювати через чотири роки

19 вересня 2018, 20:03

На Всесвітньому економічному форумі в Китаї розповіли, скільки людей збережуть роботу найближчим часом, які професії будуть найбільш популярними, а які - і зовсім зникнуть.

НВ вже не раз писало про те, що сучасні технології кардинально змінюють ринок праці і функції людини на ньому. Наприклад, тут ми говорили які професії будуть найбільш затребуваними після 2020 року, тут – як робототехніка вже замінює юристів, журналістів, пілотів і навіть лікарів, а тут чомусь штучний інтелект створить більше робочих місць, ніж забере.

Відео дня

Логічне об'єднання цих матеріалів в одну, нехай і досить велику, думку днями представили експерти Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ).

В рамках форуму, в одному з головних фінансових центрів Китаю – місті Тяньцзінь – опитали 313 керівників провідних бізнесів, які представляють близько 15 млн робочих по всьому світу. На основі цих даних, був опублікований звіт про майбутнє працевлаштування.

Ключовим прогнозом стало те, що вже до 2022-го люди займуть всього 58% на ринку праці, інші ж 42% роботи ляжуть на плечі машин і автоматизованої техніки.

Зараз роботи вже виконують майже третину усіх виробничих завдань, а після 2025 го, за даними ВЕФ, вони і зовсім потіснять людини і стануть головною робочою силою світу.


Але не поспішайте з висновками про безробітне майбутнє і соціальне верховенство комп'ютерів. Незважаючи на те, що в найближчі чотири роки кількість машин у всіх індустріях значно збільшиться, – роботи візьмуть на себе тільки 75 млн основних рутинних занять, і створять натомість133 млн сучасних робочих місць, з якими зможе впоратися тільки живий людський мозок.

Саме це експерти і називають Четвертою промисловою революцією. Звичайно, такі зміни не тільки дають людям масу нових можливостей, але і значно підвищують вимоги до потенційних робочих середини 21 століття.


За даними ВЕФ, кожній людині до 2022-го буде потрібно додатковий 101 день навчання, а провідні світові компанії вже зараз готують своїх співробітників до нових методів роботи, наймають постійний персонал з відповідними здібностями, передають частину завдань на підрядників, фрілансерів і тимчасових працівників.

Зміни в підході до сучасного працевлаштування повинні відбуватися системно, як з боку різних індустрій, – так і з боку влади.

Важливо відображати і розуміти сьогоднішню глобальну динаміку ринку праці

"Розуміння того, в яких професіях зростає потреба, – а в яких падає, має стати відправною точкою для політиків, освітніх систем і роботодавців, щоб перевести працівників по всьому світу на позиції і навички завтрашнього дня. Щоб допомогти людям підключитися до економічних можливостей на індивідуальному рівні, важливо відображати і розуміти сьогоднішню глобальну динаміку ринку праці", – пояснює один із засновників ділової соцмережі Linkedin Аллен Блю.

Автори дослідження ВЕФ пишуть, що для збереження конкурентоспроможності сьогодні, необхідно брати особисту відповідальність за розвиток свого навчання і уживатися з новою концепцією постійного навчання.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Щоб дати актуальну картину нового ринку, експерти склали список з 10 професій і навичок, які будуть затребувані в найближчому майбутньому, й інших 10 спеціальностей людини, які вже зараз можуть виконувати машини.

Очевидно, "вимирати" починають офісні співробітники, клерки, секретарі, бухгалтери, які відповідають за облік і аудит, поштові службовці – словом, всі, хто пов'язаний зі щоденною рутинною роботою з документацією, математичними підрахунками, збором і обробкою даних.

Крім того, скорочення переживуть і працівники фабрик, служб підтримки користувачів, адміністратори і різні менеджери.

У свою чергу, зростає потреба в аналітиках даних і вчених, фахівцях з машинного навчання і штучного інтелекту, розробників програмного забезпечення і додатків, експертів з маркетингу, продажів, big data та IT-сервісів.

Звіт свідчить, що втрачають значення і традиційні навички, на кшталт фізичної спритності, витривалості, мови, читання, письма, активного слухання, управління персоналом, моніторингу та контролю.

Платити тепер будуть за аналітичне та критичне мислення, інновації, креативність, оригінальність, ініціативність, активне навчання, комплексне вирішення проблем, емоційний інтелект і логічний хід думки.

Згідно ВЕФ, головними причинами розвитку бізнесу в найближчі чотири роки стануть поширення високошвидкісного мобільного Інтернету, штучний інтелект, big data-аналітика, розвиток хмарних обчислень, нова енергетична політика і розширення середнього класу в розвинених країнах.

Основними ж проблемами зростання залишаться високий рівень протекціонізму, кліматичні зміни, загрози в кібербезпеки і швидко старіюче суспільство.

Показати ще новини
Радіо НВ
X