Хто хоче жити вічно. В Україні вперше пройде конкурс біомедичних стартапів

16 лютого 2018, 15:03

Науковці та інвестори України та Великої Британії домовилися про проведення спільного відбору найперспективніших інновацій в галузі медицини, біології та охорони здоров’я.

В Україні розпочався конкурс біомедичних стартапів MBioS Challenge. Впродовж наступних кількох місяців у відборі участь можуть прийняти винахідники та команди інноваторів. Які мають технологічні розробки в галузі медицини, біології, охорони здоров’я на стадії ідеї, pre-seed, прототипу, готового продукту чи бізнес-моделі. Перевага буде надаватися тим проектам, які засновані на новітніх IT-розробках (блокчейн, штучний інтелект, доповнена реальність, розпізнавання зображень, великі дані, персоналізована медицина, телемедицина тощо).

Відео дня

Фіналісти конкурсу презентують свої проекти на iForum 25 квітня 2018 року членам журі, представникам українських та іноземних венчурних фондів. Переможці зможуть презентувати свої проекти представникам британської спільноти інвесторів 12 травня 2018 року, залучити інвестиції та взяти участь в акселераційних програмах у Лондоні, Берліні та Парижі. Усі витрати беруть на себе організатори та партнери.

Організаторами конкурсу виступили Дім інновацій, Українська медична асоціація Великобританії (UMAUK), Borsch Ventures. Дім інновацій допомагає українським науковцям, технологічним винахідникам і стартапам у розвитку та комунікації з потенційними інвесторами.

UMAUK об’єднує медичних працівників українського походження, багато років підтримує талановитих українських медиків. Borsch Ventures iнвестує, розвиває молоді технологічні компанії, пов’язані зі сферами біомедицини, фармацевтики та охорони здоров’я, а також підтримує крос-програми.

Показати ще новини
Радіо НВ
X