Тримай дистанцію. У Сінгапурі придумали сигналізацію, яка спрацьовує при зближенні людей

16 червня 2020, 11:29
НВ Преміум

Сінгапурська компанія розробила технологію, яка допоможе поліції контролювати соціальне дистанціювання. Сигналізація спрацьовує, якщо люди наближаються одне до одного менш ніж на один метр.

Якщо ви вже забули про карантин і надягаєте стару маску лише для того, щоб пройти повз охоронця у супермаркеті, — у нас для вас погані новини.

Вчені попередили, що розвиток другої хвилі пандемії коронавірусу буде залежати тільки від самих людей і їх відповідальності за себе і оточуючих.

Відео дня

Але якщо влада країн Європи і Америки покладається на добросовісність своїх громадян, — деякі азіатські держави вирішили проконтролювати дотримання карантину за допомогою нових технологій.

Днями сінгапурська компанія Smart IoT представила систему інтелектуальних датчиків дистанції у приміщенні (SDSP), які стежать за зближенням людей і вмикають сигналізацію, якщо хтось підійшов надто близько до іншої людини.

Згідно з новим законом, який набув чинності у Сінгапурі у березні 2020-го, людей, які стоять у черзі на відстані менше одного метра від іншої людини, можуть оштрафувати на суму до $7 тис. або обмежити їх свободу на термін до шести місяців.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X