Не виходь з кімнати. В Іспанії почали використовувати безпілотники для оповіщення про заходи проти коронавірусу

16 березня 2020, 10:32

Поліція в Мадриді почала використовувати безпілотники з гучномовцями, щоб розповісти людям про необхідність залишатися вдома в період епідемії.

Поліцейські нагадують жителям столиці Іспанії, що вийти на вулицю можна тільки тоді, коли це життєво необхідно.

«Ми не соромимося використовувати всі заходи, які ми маємо в нашому розпорядженні, щоб піклуватися про вашу безпеку, про безпеку кожного. Хоча деякі з вас доставляють нам неприємності», — написала поліція в Twitter.

Відео дня

ENAIRE, регулятор аеронавігації Іспанії, оголосив, що координує дії з мадридської поліцією і ВПС країни в ході операції з безпілотниками. Згідно ENAIRE, мета полягала в тому, щоб «Нагадати громадськості, щоб люди залишалися вдома».

Прем'єр-міністр країни Педро Санчес оголосив про введення надзвичайного стану і загальнонаціональної суворої ізоляції протягом 15 днів в суботу через новий коронавірус, який викликає хворобу COVID-19. Уряд заявив, що вживаються заходи для захисту населення країни, стримування поширення захворювання і зміцнення системи охорони здоров’я.

Іспанія була другою країною в Західній Європі, яка запровадила карантин для всього населення, яке становить 47 млн людей. В Італії найсильніший спалах в Європі, і там карантин було введено за кілька днів до Іспанії.

За даними Міністерства охорони здоров’я Іспанії і місцевих ЗМІ, в неділю в країні було 7 753 підтверджених випадки і 288 смертей. Майже половина з них в регіоні Мадрид, тобто в столиці країни і її околицях.

Особи, які порушили карантин в Іспанії, можуть бути оштрафовані на суму до 600 000 євро і засуджені до тюремного ув’язнення.

Показати ще новини
Радіо НВ
X