Каньє Уест запропонував Трампу змінити президентський літак на футуристичний iPlane

12 жовтня 2018, 12:11

На зустрічі з Дональдом Трампом репер Каньє Уест запропонував президенту США використовувати літак iPlane, який виявився концептом 2012 року.

Показуючи цей літак, музикант випадково розкрив свій пароль, розблокувавши iPhone X простою комбінацією 000000, пише The Verge.

Каньє запропонував Трампу відмовитися від президентського літака Air Force One і замінити його на якийсь iPlane 1. За задумом музиканта, борт повинна побудувати Apple. Уест запевняв главу держави, що причиною пересісти на iPlane One є поліпшення президентського іміджу.

Відео дня

"Якщо президент не виглядає добре, ми виглядаємо не дуже добре. Тому Трамп повинен літати найшвидшим літаком, створеним на кращих фабриках", - сказав Уест.

Після зустрічі журналіст Telegraph Джеймс Тікомб з'ясував, що показаний Уестом "прототип" літака iPlane є концептом промислового дизайнера, який той опублікував у 2012 році, ілюструючи, як комерційні літаки можуть виглядати в 2030 році. Команда репера, схоже, додала мітки TRUMP і iPlane 1 для версії, показаної на телефоні Каньє.

Також наголошується, що, незважаючи на використання iPhone X, який підтримує Face ID і тому не потребує введення пароля, Уест використовував саме пароль. Apple не рекомендує користувачам встановлювати такий простий пароль на своїх пристроях iOS. Якщо ви спробуєте змінити свій пароль на щось подібне до 000000 або 123456, з'явиться спливаюче повідомлення, яке запропонує обрати іншу комбінацію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X