Як у сусідів. У Північній Кореї проведуть конференцію по криптовалютах

27 серпня 2018, 17:15

Північна Корея планує провести в 2018 році конференцію, присвячену криптовалютам і технології блокчейн.

Захід відбудеться в жовтні і займе два дні, пише The Next Web з посиланням на джерела в Сінгапурі.

Залишається неясним, хто буде виступати на конференції - або як захід буде працювати з логістичної точки зору. Горезвісні обмеження на поїздки по країні, безсумнівно, будуть являти собою різні проблеми для міжнародних учасників.

Відео дня

Проте, джерела сінгапурських видань запевняють, що в ході дводенної конференції, яка називається "Корейська міжнародна конференція з блокчейну", "захід відвідають експерти з усього світу", які зустрінуться з представниками північнокорейських підприємств. Немає жодної згадки про те, чи буде присутній глава країни Кім Чен Ин.

Нещодавно в столичному університеті КНДР почали читати спеціальний курс про криптовалюти. Анонімний експерт з кібербезпеки висловив думку, що завдяки проведенню масштабної конференції Північна Корея спробує продемонструвати свої можливості в області блокчейну та криптовалют.

У той же час, дані правоохоронців "свідчать про те, що громадяни КНДР можуть бути досить майстерними в поширенні шкідливих програм".

Додамо, що деякі експерти впевнені, що Північна Корея причетна до злому кріптовалютной біржі Coincheck, в ході якого було викрадено близько $533 млн в токенах NEM.

Показати ще новини
Радіо НВ
X