Інженери Facebook розробляють супутник для роздачі інтернету з космосу

23 липня 2018, 09:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Facebook працює над створенням супутників для роздачі інтернету з орбіти з використанням радіосигналів міліметрового діапазону.

Представники Facebook підтвердили, що робочою назвою для супутника є Athena, пише The Verge.

Згідно з документами, отриманими за запитами завдяки закону Freedom of Information, соціальна мережа працює над інтернет-супутником, який "ефективно забезпечить широкосмуговий доступ до районів по всьому світу, які недостатньо обслуговуються".

Відео дня

Athena призначений для надання доступу до інтернету в регіони, куди неможливо провести волоконно-оптичні кабелі. Технологія роздачі інтернету буде називатися PointView Tech. Інші подробиці розробок поки не розкриваються.

"Хоча наразі ми не можемо розповісти нічого конкретного про цей проект, ми вважаємо, що супутникові технології стануть важливим фактором розвитку інфраструктури широкосмугового доступу наступного покоління, що дозволить забезпечити широкосмугове підключення до сільських регіонів, де відсутня підключення до Інтернету", - сказав представник Facebook.

У Facebook вважають, що ці нові користувачі Інтернету стануть членами соціальної мережі, що, у свою чергу, розширить глобальне охоплення і ще більше зміцнить рекламну імперію Facebook.

Раніше НВ повідомляло, що в Facebook відмовилися від створення безпілотників для роздачі інтернету. Тепер інженери зосередяться на створенні конкретних компонентів, таких як батареї і керуючі комп'ютери для інших повітряних транспортних засобів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X