Індійську місячну місію перенесли на 2019 рік

6 серпня 2018, 09:07
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Індійська організація космічних досліджень ISRO прийняла рішення відкласти відправку до Місяця автоматичної експедиції Chandrayaan-2 на 2019 рік.

Під час своєї другої місії на Місяць Індія сподівається на м'яку посадку біля південного полюса супутника, пише NDTV.

Місія Chandrayaan-2 була раніше запланована на квітень 2018 року, проте в березні з'ясувалося, що запуск перенесено на жовтень. Тепер дату старту знову перенесена через технічні збої. Ця затримка може дати Ізраїлю можливість випередити Індію з її посадкою на Місяць.

Відео дня

Ізраїль через некомерційну організацію під назвою SpaceIL спробує запустити свій місячний зонд в грудні цього року. Ізраїльська місія буде використовувати американську ракету Falcon-9, і сподівається на м'яку посадку на Місяці 13 лютого 2019 року.

Для запуску місії Chandrayaan-2 Індія планує використовувати власну ракету-носій GSLV. Станція буде вивчати Місяць з орбіти. До складу місії входить також невеликий автоматичний місяцехід (ровер) вагою від 30 до 100 кг. Передбачається, що він зможе пропрацювати на Місяці два-три тижні.

Індійський апарат, як планується, приземлиться в районі Південного полюса Місяця. Практично всі місячні місії, організовані різними державами в минулому, досліджували в основному регіон в районі екватора супутника Землі.

"Орбітальний модуль повністю готовий і перевірений, а, що стосується посадкового модуля, він проходить випробування. Йому потрібні п'ять двигунів, які будуть використовуватися для поступового опускання і приземлення на поверхню Місяця. Тести тривають в симульованому середовищі Місяця. Ровер також тестується в середовищі з місячним ландшафтом. Все, що ми збираємося зібрати, ми зможемо зробити в кінці цього року", - розповів керівник проекту, доктор Мілсвамі Аннадураї з індійської Організації космічних досліджень в Бангалорі.

Раніше НВ повідомляло, що в березні 2017 року вчені NASA виявили індійський космічний зонд Chandrayaan-1, зв'язок з яким було загублено в серпні 2009 року. Chandrayaan-1 - невеликий апарат у формі куба зі стороною 1,5 метра, вага супутника становить близько 1,3 тонни. Через малі розміри виявити зонд було дуже непросто.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X