Ілон Маск звинуватив в педофілії дайвера, який врятував тайських підлітків

16 липня 2018, 09:48

У серії твітів генеральний директор SpaceX і Tesla назвав британського дайвера, який брав участь у місії з порятунку дітей в Таїланді "хлопець-педофіл".

Маск навіть написав, що готовий поставити гроші на це, але потім видалив всі образливі повідомлення, пише TechCrunch.

Журналісти зазначають, що це була справжня істерика з боку Маска. Вона була викликана інтерв'ю британського дайвера Верна Ансворта, який назвав маленький підводний човен Маска "PR-трюком".

Відео дня

"У нього було відсутнє розуміння завдання і реальних умов, у яких проводилася рятувальна операція, лінійні розміри човна і його жорсткий корпус не дозволили б йому просунутися вглиб і на милю. Маск особисто прибув на місце проведення рятувальної операції, але практично відразу його попросили покинути місце події. Свій човен він може запхати в одне місце", - говорив Верн Ансворт.

У відповідь на це Ілон Маск своєму Twitter назвав опонента педофілом, зазначивши, що не бачив Ансворта на місці інциденту, а тайські морські піхотинці, що рятували дітей, "по-справжньому круті".

Користувачі звернули увагу Ілона Маска, що він обзиває педофілом людину, яка врятувала життя дітей. Багато хто помітив, що така поведінка безвідповідальна і небезпечна, якщо враховувати розмір аудиторії його блогу. Трохи пізніше Маск видалив скандальний твіт і відповіді на нього.

Раніше НВ повідомляло, що глава Space X і Tesla Ілон Маск поставив під сумнів компетентність тайських рятувальників, які відмовилися використовувати його міні-субмарину для порятунку дітей із затопленої печери Кхао Луанг.

Маск особисто привіз свій винахід у Таїланд, однак глава рятувальної місії Наронсак Осатанакорн відхилив пропозицію Маска, пояснивши, що субмарина, при всій її технологічній досконалості, непридатна для умов, в яких проводиться рятувальна операція. У відповідь Маск заявив, що Осатанакорн недостатньо компетентний, щоб давати такі оцінки. Він також зіслався на лист британського дайвера, що виявив хлопчиків, в якому той просив Маска продовжувати роботу над субмариною.

Показати ще новини
Радіо НВ
X