Ілон Маск похвалився майже готовим тунелем під Лос-Анджелесом

11 травня 2018, 13:14

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск показав майже готовий підземний тунель під Лос-Анджелесом.

Творець тунелю, компанія Маска The Boring Company, вже чекає схвалення влади для запуску, повідомляє Electrek.

"Перший тунель Boring Company близько Лос-Анджелеса майже завершено! В очікуванні остаточного схвалення регулюючих органів, ми запропонуємо безкоштовні поїздки для громадськості протягом декількох місяців. Велике спасибі всім, хто допоміг в цьому проекті", - написав Ілон Маск в Instagram.

Відео дня

На стінках тунелю можна бачити кабелі, а внизу - рейки, якими будуть переміщатися електробуси з пасажирами або спеціальні платформи для автомобілів.

За словами Маска, пріоритет для використання нового тунелю буде віддано пішоходам, велосипедистам і громадському транспорту. Також Маск наголосив, що після комерційного запуску вартість проїзду в тунелях The Boring Company буде меншою, ніж ціна квитка на міський автобус.

Проект в Лос-Анджелесі є лише одним із кількох, над якими зараз працює Boring Company. Зокрема, компанія вже почала будувати тунель, який з'єднає Нью-Йорк і Вашингтон, а наступного року планує почати прокладення тунелю між Сан-Франциско і Лос-Анджелесом.

The Boring Company Маск заснував в грудні 2016 року. Підземні тунелі Маск придумав для того, щоб розвантажити дороги і зробити перевезення максимально швидкими.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X