Все заради медицини. Компанія Ілона Маска розпочне імплантацію чіпів людям вже наступного року

9 грудня 2021, 16:04
Ілон Маск вже не перший раз «промахується» з термінами (Фото:REUTERS/Hannibal Hanschke)

Ілон Маск вже не перший раз «промахується» з термінами (Фото:REUTERS/Hannibal Hanschke)

Ілон Маск заявив, що його компанія Neuralink планує розпочати імплантувати чіпи в голови людям у 2022 році. Так він сподівається допомогти людям з неврологічними розладами та при серйозних травмах.

Neuralink з 2016 року працює над створенням чіпа, який імплантуватиметься в мозок людей. Він призначений для використання в медичній сфері, наприклад для лікування серйозних травм спинного мозку або неврологічних розладів.

Відео дня

"Neuralink добре працює на мавпах, ми проводимо велику кількість тестів, щоб переконатися, що це безпечно. Крім того, пристрій Neuralink можна безпечно видалити", — наводить слова Маска Business Insider

У квітні компанія випустила відео, на якому показала, як мавпа грає у відеогру за допомогою вживленого чіпа. Теперь Маск впевнений, що компанія готова перейти на новий рівень. 

Проте це вже не першй раз, коли Маск промахується з термінами. У лютому він обіцяв, що компанія почне імплантувати чіп людям наприкінці 2021 року, а в 2019-му терміни були ще оптимістичнішими — нібито перша операція була запланована на кінець 2020-го.

Показати ще новини
Радіо НВ
X