Гра м`язами. Тайвань готує винищувач нового покоління для протистояння з Китаєм

11 березня 2019, 14:57

Міністерство оборони країни заявило, що на тлі нарощування військової потужності Китаю Тайвань будує свої власні винищувачі наступного покоління.

Роботи над новим бойовим літаком стартували в 2018 році, повідомляє ABS-CBN

Ву Пао-кун, директор департаменту стратегічного планування Міністерства оборони, заявив на прес-конференції, що літаки наступного покоління повинні бути здатними до коротким злетів, не вдаючись у інші подробиці.

Відео дня

Генерал-майор Тан Ханг-ан, начальник відділу планування командування військово-повітряних сил, заявив на тій же прес-конференції, що створення винищувачів наступного покоління "йде за планом".

Ймовірно, новий винищувач отримає радіолокаційну станцію з активною фазованою антенною решіткою і двигун національної розробки. Відомо, що створення авіаційного радара ведеться на Тайвані з 2017 року, а двигуна - з 2018. Розробку останнього планується завершити не пізніше 2028 року.

В даний момент більшу частину бойового авіаційного парку країн світу складають винищувачі четвертого покоління, і лише США, Японія, Китай і РФ активно займаються розробкою машин п'ятого покоління.

Серед них, тільки США (і їх союзники), а також КНР мають на озброєнні літаки нового покоління. Це F-22 Raptor і F-35 Lightning II і Chengdu J-20.

Раніше НВ повідомляло, що китайські авіаконструктори почали розробку винищувачів шостого покоління. За словами головного конструктора Проектно-дослідного інституту авіаційної техніки в Ченду Ван Хайфена, винищувач шостого покоління буде побудований приблизно до 2035 року.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X