І шапочка. Дослідники довели, що фольга покращує швидкість Wi-Fi з'єднання

9 листопада 2017, 09:11
Новий метод поліпшення бездротового сигналу вимагає роздрукованого на 3D-принтері рефлектора, який потрібно обернути звичайної фольгою

Ефект, який був відомий досить давно, науково обгрунтували дослідники з Дартмутського університету в США, пише TechCrunch.

Команда вчених виявила, що форма, яка покрита алюмінієвою фольгою може поліпшити бездротовbq діапазон і підвищити безпеку Wi-Fi. Їх відбивачі можуть точно формувати промені Wi-Fi, що дозволяє уникнути деяких прогалин в покритті сигналу і направляти його в потрібні місця, таким чином підвищуючи безпеку і охоплення.

Відео дня

"Простим вкладенням приблизно $35 із зазначенням правильних вимог до покриття, ви можете створити бездротової рефлектор, який перевершить антени, вартістю в тисячі доларів", - сказав співробітник Дартмутського університету Ся Чжоу, один з авторів дослідження.

Алюмінієвий матеріал виступає як відбивач, що дозволяє звузити зону покриття і послати посилений сигнал Wi-Fi в потрібному напрямку.

Для того щоб модернізувати алюмінієвий рефлектор, вчені написали комп'ютерний алгоритм, який дозволяє враховувати параметри приміщення, розташування точок доступу Wi-Fi і бажаний напрямок сигналу. На підставі цих налаштувань програма вираховує оптимальну форму для рефлектора, який друкується на 3D-принтері.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X