Huawei і Xiaomi використовуватимуть китайські OLED-дисплеї

Інновації

30 жовтня 2017, 13:40

Huawei і Xiaomi використовуватимуть китайські OLED-дисплеї

Huawei і Xiaomi використовуватимуть китайські OLED-дисплеї  - фото

Huawei отримав китайські OLED - дисплеї

Китайський виробник напівпровідників BOE відправив свої перші OLED-екрани місцевим виробникам смартфонів

Таким чином, Китай став другою в світі країною, де здійснюється серійне виробництво подібних дисплеїв, пише Сіньхуа.

Відзначається, що перша партія OLED-дисплеїв вже поставлена Huawei, Vivо, Xiaomi, ZTE і іншим китайським компаніям, яким раніше доводилося закуповувати аналогічну продукцію у Samsung.

За словами віце-президента компанії BOE Чжан Юя, виробництво дисплеїв із застосуванням технології AMOLED шостого покоління здійснюється на базі компанії в Ченду, адміністративному центрі провінції Сичуань на південному заході Китаю. Запуск другої подібної виробничої лінії в сичуаньському місті Мяньян запланований компанією вже на 2019 рік.

OLED-дисплей має багато переваг, включаючи високу яскравість, контрастність, а також менші габарити і вагу. Товщина продукції компанії, як стало відомо, становить всього лише 0,03 мм.

Журналісти видання зазначають, що "OLED-дисплей обіцяє великі перспективи. За прогнозами експертів, в найближчі рік-два на китайський ринок можуть надійти гаджети, екран яких буде згинатися".


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал