Геній повернувся. Штучний інтелект оцифрував Сальвадора Далі

29 січня 2019, 11:32

Створений за допомогою штучного інтелекту клон Сальвадора Далі буде вітати відвідувачів свого музею у Флориді.

У Санкт-Петербурзі, штат Флорида, було оголошено, що клон художника буде прикрашати екрани по всьому музею вже в квітні, пише Engadget .

Команда Goodby Silverstein & Partners використовувала відеозаписи Далі, щоб навчити нейромережу того, як імітувати обличчя художника, і наклала це на актора зі схожою статурою.

Відео дня

Віртуальний художник буде спиратися як на власні твори Далі, так і на коментарі до подій, які відбувалися задовго до його смерті в 1989 році. Як відзначили в музеї, клон повинен бути одночасно освітнім і таким же сюрреалістичним, як і роботи Далі.

Щоб відвідувачі могли взаємодіяти з голограмою, музей використовував листи Сальвадора Далі і наділив цифрову копію творця справжніми репліками художника. Робота над цифровою копією зайняла близько півроку.

Музей стверджує, що штучний інтелект відповідає особистості Далі. Виконавчий директор музею Хенк Хайн сказав, що Далі цікавився засобами масової інформації та мав "загострене почуття власної величі".

"Якщо я коли-небудь помру, що малоймовірно, я сподіваюся, що люди в кафе будуть говорити: "Далі помер, але не зовсім", - згадує цитату художника директор музею.

"Врешті-решт, це людина, яка намалював Сталість пам'яті. Він міг би отримати задоволення, побачивши себе в цифровій формі", - зазначають журналісти Engadget.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X