Думай як Apple. Освітня платформа Prometheus запустить легендарний онлайн-курс для бізнес-інноваторів

20 вересня 2017, 17:46
Наприкінці жовтня 2017 року на Prometheus розпочнеться навчання методу дизайн-мислення, який у своїй роботі використовують провідні корпорації світу

На платформі безкоштовних онлайн-курсів Prometheus з 30 жовтня стартує курс Дизайн-мислення для інновацій. За словами співзасновника Prometheus Івана Примаченка, "вперше онлайн-курс провідного західного університету, розміщений на Coursera, буде доступний українською мовою на Prometheus".

Відео дня

В розмові з НВ він відзначив, що дизайн-мислення є своєрідною "фішкою" Стенфордського університету (США). У своїй роботі цей "метод змін і інновацій" застосовують такі компанії, як Google, Apple, Samsung, IBM, IKEA та інші.

Досі в Україні дизайн мислення майже не викладався, розповів Примаченко. "Були окремі семінари, дуже дорого, дуже складно та важко доступно. Тепер буде масовий, доступний усім безкоштовний онлайн-курс від однієї із провідних бізнес-шкіл світу" – підкреслив він. Фонд випускників України провів перемовини, переклав курс українською та отримав права інтелектуальної власності.

За його словами, модераторами курсу Дизайн-мислення для інновацій стали "дуже круті" особистості. Зокрема, це Анна Юрченко, яка працює в Stanfy (Сан-Франциско). Останні п’ять років вона допомагала американським компаніям створювати продукти з фокусом на користувачів та їх потреби. Олександр Акименко – засновник консалтингової компанії Yes&Design та випускник програми JSK Fellowships Стенфордського університету 2015-2016 років. Оксана Гошва – авторка та викладачка курсів з Design Thinking та Innovation management у Львівські бізнес школі LvBS та Kyiv School of Economics.

Станом на вересень 2017 року на Prometheus 415 тис. зареєстрованих слухачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X