Дочекалися. В Android Messages з'явився автоматичний захист від спаму

4 січня 2019, 11:57

Компанія Google підтвердила, що автоматичний захист від спаму в стандартному додатку Android Messages почав з'являтися у деяких користувачів.

Зараз функція поступово розгортається в декількох країнах, пише The Verge.

Коли з'явиться повідомлення, яке повідомляє користувачеві, що ця функція включена, додаток почне аналізувати відправлені вам повідомлення, щоб виявляти і завчасно блокувати спам-повідомлення. Проте питання конфіденційності були підняті в зв'язку з тим, як функція зберігає пов'язані телефонні номери.

Відео дня

"Щоб допомогти ідентифікувати спамерів, Google тимчасово зберігає номери телефонів людей, які відправляють та отримують повідомлення, і час, коли вони відправляли вам повідомлення, але не зберігає ваш номер телефону або вміст цих повідомлень", - підкреслили в Google.

Однак, якщо користувач вирішить вручну відправити звіт про спам, то в такому випадку в Google передається повний текст повідомлення. Крім того, оператори, які підтримують повідомлення про спам, можуть отримати окрему копію останнього повідомлення і номер телефону спамера.

Автоматичний захист від спаму, який за замовчуванням відключено, може бути включений з меню розширених налаштувань. При запуску Messages ви отримаєте повідомлення: "Для захисту від спаму деякі дані про ваші повідомлення, але не їх зміст, відправляються в Google".

Google не зміг надати точну шкалу часу для розгортання нової функції, але заявив, що вона наразі випускається поступово в декількох країнах, і компанія планує випустити її більш широко "в найближчі місяці".

Нова функція з'явилася лише через кілька тижнів після того, як Федеральна комісія із зв'язку США проголосувала за те, щоб перекласифікувати текстові повідомлення та вважати їх інформаційними у спробі протистояти телефонному спаму. Регулятор заявив, що це необхідно для того, щоб дати мережевим операторам більше можливостей для блокування небажаних повідомлень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X