Добралися до книг. Штучний інтелект написав свою історію про Гаррі Поттера

14 грудня 2017, 13:24
Команда розробників Botnik Studios виклала в мережу три сторінки нової книги про Гаррі Поттера, яку пише нейромережа

Текст, який написала нейромережа, називається "Гаррі Поттер і портрет того, що виглядає як величезна купа попелу", пише The Verge.

Алгоритм Predictive Writer, за допомогою якого був написаний цей текст, тренували на всіх семи книгах про Гаррі Поттера. Його робота схожа на алгортіми автозаповнення в месенджерах і "розумних" клавіатурах. Словник Predictive Writer збігається зі словником Поттеріани; в нього входять імена персонажів, назви вигаданих істот і характерні жаргонізми.

Відео дня

Втім, такий словник іноді створює абсолютно несподівані конструкції. Наприклад, Рон Візлі намагається з'їсти батьків Герміони, а смертежери цілують один одного.

Тексти програм програми і сам текст доступні на сайті розробників. Наприклад, програма, яка створює оповідання доступна по цій посиланням.

Журналісти відзначають, що роботу штучного інтелекту вже можна порівняти з "будь-яким хорошим фанфіком". Фанфіки, або література Funfiction - це аматорські тексти за мотивами популярних оригінальних літературних творів. На хороших творах такого роду, як зазначає The Verge, зберігається "слабкий відбиток звичайної ритмічної химерної чарівності автора оригіналу".

Раніше НВ повідомляло, що штучний інтелект навчився створювати фейкові порно відео зі знаменитостями. Користувач Reddit за допомогою алгоритму машинного навчання створив порно відео "за участю" обличчя актриси Галь Гадот.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X