До Різдва. Річард Бренсон обіцяє відправити людей у ​​космос цього року

3 грудня 2018, 09:40

Британський мільярдер Річард Бренсон заявив, що він "досить впевнений", що його підприємство з космічного туризму може досягти своєї віхи до кінця 2018 року.

Перші рейси здійснять професійні пілоти, без пасажирів на борту, повідомляє CNN.

Сам Бренсон говорить, що йому дуже хочеться стати першим пасажиром Virgin Galactic.

"Мені не дозволяють літати до тих пір, поки тест-пілоти не зламають його кілька разів. Мені б дуже хотілося побувати в цьому найпершому польоті, але пілоти - неймовірно сміливі люди", - зізнався засновник Virgin Galactic.

Відео дня

SpaceShipTwo, космічний апарат від Virgin Galactic, вилетить в космос після того, як він від'єднається від крила материнського корабля. Він був ретельно протестований на землі і на більш низьких висотах, сказав Бренсон. Але перші кілька рейсів в космос будуть "небезпечними". Бренсон сказав, що пілоти літатимуть зі швидкістю 2300 миль на годину, прискорюючись до максимальної швидкості.

"Я хотів би довести, що наші критики помиляються, і я досить впевнений, що до Різдва ми це зробимо. Думаю, що коли ми будемо в космосі, нам потрібно буде провести ряд інших випробувальних польотів, перш ніж я відправлюсь в космос, а потім - ви", - сказав Бренсон.

Раніше в цьому році компанія відновила випробувальні польоти на базі відновленого SpaceShipTwo під назвою VSS Unity. Останній тест в липні відправив корабель на максимальну висоту 32,3 милі. Мета полягає в тому, щоб відправити VSS Unity більш ніж на 50 миль над Землею.

Якщо Virgin Galactic встигне в космос до Різдва, підприємство Бренсона виявиться попереду свого прямого конкурента - Blue Origin Джеффа Безоса. Компанія Blue Origin, заснована в 2000 році, також планує пропонувати клієнтам суборбітальні рейси, але вже в 2019 році.

"Безпека - це все, що має значення, якщо ви відправляєте людей в космос. Тому ніхто з нас не буде ганятися за першістю. Але Virgin Galactic стане першим", - підкреслив Річард Бренсон.

"Ілон зробив незвичайні речі, ми сподіваємося зробити незвичайні речі. Джефф, я впевнений, буде робити незвичайні речі. Попит на космічні подорожі, будь то супутники, або відправка людей в космос, величезний. Нас чекають захоплюючі часи", - додав мільярдер.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X