Не в Україні. Virgin Hyperloop One побудує дослідницький центр у невеликому селі

8 серпня 2018, 10:18

Компанія Річарда Бренсона Virgin Hyperloop One вкладе $500 млн у дослідження Hyperloop в крихітному іспанському селі.

Virgin Hyperloop One вже оголосила про укладення угоди з іспанським державним адміністратором залізничної інфраструктури, пише The Verge.

Бобаділья, крихітна село на півдні Іспанії, зараз нікому не відоме. Але незабаром в ньому буде представлений технічний комплекс вартістю $500 мільйонів, який призначений для досліджень футуристичної транспортної системи Hyperloop.

Відео дня

Сама село з населенням близько 500 жителів є малоймовірним місцем для будівництва станції Hyperloop. Але Андалузія в якій розташоване село, "швидко стає осередком високотехнологічної діяльності". За даними Virgin Hyperloop One, в регіоні налічується понад 9 000 компаній з транспорту і логістики, а також другий за величиною аерокосмічний кластер в Іспанії.

За словами компанії, центр площею 19 000 квадратних метрів, який планується відкрити до 2020 року, буде розробляти, тестувати і сертифікувати компоненти і підсистеми для постійного підвищення безпеки та надійності систем Hyperloop.

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках Ілона Маском. Передбачається, що потяги будуть пересуватися в герметичній трубі, з якої відкачано майже все повітря, зі швидкістю до 1220 км/год. Зараз проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.

Раніше НВ повідомляло, що в кінці лютого міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що в Дніпрі планується будівництво тестової майданчики для впровадження в Україні надшвидкісного повідомлення типу Hyperloop. Глава Укроборонпрому Павло Букін попередньо оцінив його вартість в $3 млрд.

14 червня Мінінфраструктури України і Нyperloop Transportation Technologies підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю в роботі над проектом Нyperloop.

Показати ще новини
Радіо НВ
X