60 штук в одну ракету. Ілон Маск показав супутники для космічного інтернету

13 травня 2019, 12:53

Генеральний директор SpaceX Ілон Маск показав фото 60 супутників Starlink, які вже завантажені в ракету Falcon 9.

Для того, щоб почати тестування нової мережі супутників для роздачі інтернету, буде потрібно сім таких запусків Falcon, пише SlashGear .

Старт ракети із супутниками планується на середу 15.05.19 о 2:30 UTC (четвер 16.05.19 5:30 за Києвом). Супутники складені один на одного, пристрою для їх відокремлення від Falcon 9 Маск не показав.

Відео дня

SpaceX планує запустити супутники для мережі Starlink двома групами: одна з 4 409 супутників, а інша з 7 518. Поки що запущено тільки 2 тестових супутника, TinTin A і TinTin B. Це буде наступна і поки найбільша партія, і Маск запевнив дописувачів, що "напевно щось піде не так".

Передбачається, що успішна робота Starlink зможе надати користувачам доступ до інтернету в будь-якій точці земної кулі.

Ініціатива Starlink вже отримала схвалення американської комісії зі зв'язку (FCC) за умови, що компанія зможе ввести в експлуатацію не менше половини запланованого числа супутників протягом найближчих шести років.

Компанія запевняє комісію, громадськість і навіть конкурентів в тому, що ці супутники є "знімними" і згорять при вході в атмосферу, знижуючи ризик ураження людей і споруд на землі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X