Українець записав звуки вибухів у Харкові та використав їх при створенні музики для відеоігри Moth Lake: A Horror Story

6 грудня 2022, 14:14
Треки для інді-гри записав український звукорежисер (Фото:Stefano Mazzotta)

Треки для інді-гри записав український звукорежисер (Фото:Stefano Mazzotta)

До пандемії Олексій Захаров працював концертним звукорежисером, проте згодом замислився про озвучення ігор. Якось він скачав Dentures and Demons італійського розробника Stefano Mazzotta і вирішив написати йому.

Харків'янин Олексій Захаров працював концертним звукорежисером, а також грав у групі та записував локальні колективи у власній студії. Під час пандемії він вирішив зайнятися озвучуванням ігор та почав відправляти свої роботи розробникам. У відповідь від Stefano Mazzotta він отримав листа, в якому було написано, що студія зараз займається новим проектом і зв'яжеться з ним, якщо їй знадобиться звукорежисер.

Відео дня

Захаров сприйняв це як ввічливу відмову, оскільки автор Dentures and Demons відомий як соло-проект, і музикою для своїх ігор він займається сам.

Однак навесні харків'янин отримав листа, в якому було написано: «Я пам'ятаю, що ти з України, мені подобається твоє портфоліо, давай співпрацювати».

Йшлося про містичну інді-гру Moth Lake: A Horror Story.

Захаров був радий цій пропозиції, оскільки через війну він мав мало роботи.

В інтерв'ю виданню GameDev DOU він розповідає, як записував звуки вибухів та сирен, які потім обробляв. У фінальному варіанті їх неможливо розібрати, але у деяких треках вони відіграють велику роль.

В результаті вийшло 17 треків — трохи більше, ніж хотів замовник, але звукорежисер наполягав на більшій різноманітності через велику кількість різних локацій. І не вимагав додаткової оплати, оскільки «мистецтво вимірюється не грошима».

«Дуже хотілося догодити цьому розробнику, тому що ми з ним зійшлися і в смаках у музиці, і у відеоіграх, — каже Захаров. — Ми багато спілкуємося, він навіть надсилав мені фото свого кота.

Moth Lake: A Horror Story має українську текстову локалізацію.

Показати ще новини
Радіо NV
X