У атмосфері секретності. У Steam стартував фестиваль українських ігор

23 серпня, 08:48
Просування фестивалю здійснює лише Indie Cup (Фото:Indie Cup)

Просування фестивалю здійснює лише Indie Cup (Фото:Indie Cup)

З 23 по 28 серпня онлайн-сервіс здійснює розпродаж ігор українських розробників. На сейлі представлено безліч бестселерів, але про фестиваль ніде не говорять. І це єдине, що затьмарює радість геймерів.

Протягом п'яти днів на розпродажі Steam будуть представлені як інді-проекти, так і хіти на кшталт Scherlock Holmes, Stalker, Козаки. Загалом до розпродажу потрапило близько 200 ігор усіх жанрів.

Відео дня

Цей захід міг би стати потужним стимулом для зростання популярності українських відеоігор, але розголошувати подію Valve не поспішає.

На головній сторінці Steam немає жодних згадок про фестиваль. За інформацією Playua, ініціатива проведення Ukrainian Games Festival належить не Valve, а команді GTP Indie Cup – найбільшому конкурсу східноєвропейських розробників.

Він же займається просуванням проекту - за хештегом #UkrainianGamesFestival у соцмережах можна знайти інформацію про розпродаж.

Valve не надавав підтримки українським геймдевам та гравцям із самого початку війни. А моментами компанія відзначилася і доволі великими скандалами.

Так, навесні Steam заблокував платежі розробникам із Росії, Білорусі та чомусь України.

Близько місяця українські геймдеви не могли отримати оплату на рахунки українських банків. Valve аргументувала своє рішення "складною ситуацією у світі".

Після втручання Мінцифри України цю проблему було вирішено.

Показати ще новини
Радіо НВ
X